Systemy CRM - oprogramowanie do optymalizacji pracy Twojej firmy

Oprogramowanie CRM - istotą systemów CRM jest budowanie relacji z klientem poprzez zapis historii akcji na lini sprzedawca-klient. Oprogramowanie to ma za zadanie agregować kontakty z klientem takie jak telefony, emaile, oferty, sprzdaże i inne.

Upraszczając - kiedy dzwoni do ciebie klient, wpisujac jego dane w system otrzymujesz historię wszystkich emaili, telefonów akcji z nim związanych.

Wdrożenie systemu CRM wpływa na poprawę sprzedaży, wynikającą ze wzdostu zadowolenia klientów z obsługi - zadowolony klient kupuje wiele razy. Dodatkowo analizy z zebranych danych ułatwiają prowadzenie skutecznych kampani marketingowych oraz oszacowanie przepływu klientów.

Oprogramowanie CRM polecane jest szczególnie do działalności gdzie istnieją długotrwałe relacje z klientami oraz mało jest interakcji jednostkowych.

Oprogramowanie CRM sprawdza się też doskonale w małych firmach, zwiększa sprzedaż oraz organizacje pracy poprzez łatwiejsze zarządzanie informacjami o klientach. Posiadamy w ofercie pakiet: CRM dla małych firm, tani i łatwy w użytkowaniu crm.

Zastanawia Cie pytanie: 

Czy w Twojej firmie potrzebny jest CRM?

Zadzwoń za darmo wykonamy analizę zapotrzebowanie na CRM w Twojej firmie.
zobacz nas tez:
Komputerowe systemy zarządzania Białystok